Vítáme Vás
SBA Bohemia, s. r. o. se specializuje na maloobchodní i velkoobchodní prodej materiálů a technologií pro výrobu reklamy. Nabízí nejen materiály pro klasickou reklamu od renomova- ných zahraničních výrobců jako např. ASLAN, MACtac atd ...

čtěte více
 
Profil společnosti

Firma s modrožlutým logem se třemi písmeny SBA vznikla 9.9.1991 a je obchodní spoločností věnující sa velkoobchodním a maloobchodním prodejem materiálů a technologií pro výrobu reklamy (signmaking).

Ve svém oboru patří mezi najstarší obchodní spoločnosti, se zastopením v České a Slovenské republice, se samostatnými pobočkami v Praze a Bratislavě.

Nabídka zahrnuje materiály pro "klasickou" reklamu  od renomovaných zahraničních výrobců jako jsou ASLAN, MACtac, atd..., stejně jako materiály a technologie pro digitální tvorbu.

Široká nabídka výrobků s vysokým standardem kvality, jejich neustálá inovace, vlastní pobočky se stálou skladovou zásobou, flexibilnost dodávek a hlavně kolektiv lidí znalých problematiky jsou tradičními hodnotami pro které se zákazníci do našeho "House of signware" rádi vracejí.
Aktuality

27. března 2012
Vážení obchodní přátelé, aktuální ceníky včetně tabulky s ceníkem a zvýhodněnými sety naleznete v sekci download.
17. září 2008
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že od 22. září 2008 nás naleznete na nové adrese: Areál Pragoflorservis (PFS), V Mokřinách 8, 147 00 Praha 4 (vjezd do areálu je možný i z ulice Modřanská)
   
   
Webdesign | GraphicWork Copyright © 2006 SBA Bohemia, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.